Hakkımızda

      Bakımlı ayaklar ve sağlıklı tırnaklar, estetik görünüm kadar , genel vücut sağlığı açısından büyük önem taşır. Merkezimizde tüm ayak problemlerine ileri teknoloji ürünü cihazlar ile bu konuda deneyimli,disiplinli ve bilinçli takım arkadaşlarımız tarafından çözümler sunmaktayız. 

    Tırnak batması, tırnak kalınlaşması, mantar , nasır ve diyabet kaynaklı ayak sağlığı problemleri dermatoloji uzmanları tarafından değerlendirildikten sonra  merkezimizde gerekli medikal müdahale hizmetleri sunulmaktadır.

    Menekşe Ayak Sağlığı Merkezi olarak Alman sağlık uygulamalarıyla, steril bir ortamda , hijyen kurallarına uygun ithal ürünler ile ayak problemlerine ve yanlış işlemlerden kaynaklanan ayak sorunlarına medikal çözümler uygulamaktayız. İzmir'de 2009 yılında başladığımız Ayak Sağlığı Merkezi yıllar boyu birikimin verdiği tecrübe ve alından Alman eğitimi sonucunda bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek müşteri memnuniyeti sağlıklı bir yaşam ve mutluluğunuzu amaçlamaktayız.

Yasal Bilgilendirme

Bu sitede yer alan bilgiler, sağlık profesyonellerini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, Menekşe Ayak Sağlığı Merkezinde hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisi yapılmamaktadır. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.